Якою б могла бути зустріч з Плутоном?

Views 6

НАСА оприлюднила відеоматеріал, що базується на зйомці космічного зонду “New Horizons” – “Нові обрії” – під час його історичної зустрічі з карликовою планетою.

Демонстрація показує колір, який глядач міг би побачити, якби дійсно спускався на це небесне тіло.

Через величезні відстані контролю місії довелося чекати 16 місяців, аби отримати знімки Плутона з “Нових обріїв”. Зараз космічний апарат досліджує інший об‘єкт за понад 1,5 мільярда кілометрів від карликової планети у Поясі Койпера.

“Ця місія ніколи не мала на меті зосереджуватись лише на одному об‘єкті у зовнішній Сонячній системі, лише на Плутоні. Ідеться також про багато інших об‘єктів у Поясі Койпера, – говорить представниця команди “Нових обріїв” Емі Шира Тейтель. Мета, на якій тепер зосереджена команда “Нових обріїв” називається 2014-MU69, вона була відкрита космічним телескопом Hubble у 2014 році. Ми дуже захоплені цим завданням, тому що є підозри, що цей об‘єкт був збудований з тих самих матеріалів, які сформували всі планети Поясу Койпера і Плутон, зокрема.”

Пояс Койпера – це ділянка Сонячної системи за орбітою Нептуна. Там розташовані карликові планети, залишки комет тощо. Плутон, який офіційно втратив статус планети у 2006 році, є одним з найбільших об‘єктів Поясу Койпера. На його поверхні можна побачити гірські ландшафти та крижані вулкани.

Наступна велика зустріч “Нових обріїв” – політ поряд із MU69 – запланована на січень 2019 року.

Share This Video


Download

  
Report form
RELATED VIDEOS