Тиждень моди у Берліні — німецькі модельєри доводять, що їм є чим доповнити відоміші дефіле у Парижі, Нью-Йорку та Мілані. На берлінському тижні моди свою колекцію “Дім ляльки” представила австрійська стилістка Лєна Гошек:
“Я черпала натхнення не лише зі свого дитинства та ляльок, а також зі звабливих дівчат, з моделей, з Голлівуду, з Америки”, — розповіла Лєна Гошек.
У колекції Гошек присутні яскравість, насиченість та підкреслена сексуальність. Одяг австрійського модельєра продається у багатьох країнах.
Для свого дефіле Лєна Гошек обрала музику у стилях панк та ґрандж. Вона переконана, що ці музичні напрямки стали одними з чинників, які допомагали жінкам у виборі життєвого шляху.
На презентації колекції німецького дому моди “Marc Cain” на червоній доріжці вітали американську модель Кейт Босворт і німецьку акторку Александру Марію Лару.
Креативний директор Карін Вайт пройшла у “Marc Cain” весь кар‘єрний шлях, прийшовши у компанію на стажування ще 40 років тому.
Карін Вайт: “Колекція осінь-зима — це поєднання спорту та моди. Ми використали дуже гарні тканини — атлас, люрекс, шовк, муслін.”
Марку “Marc Cain” у 1970-х заснували німецькі дизайнери Гельмут і Роланд Шлоттери. Нині одяг німецької марки продається у понад 50 країнах.
Свою колекцію представила й інша німецька марка — Дороте Шумахер. Дім моди зі штаб-квартирою у Дюссельдорфі продає свій одяг у понад 40 країнах Європи. Дороте Шумахер пропонує одяг на щодень, streetwear, а також класичний стиль.
На Берлінський тиждень моди завітала франко-австрійська модельєрка Маріана Германседер, яка працює саме у Берліні.
Маріана Германседер: “Я вперше працювала з чорним. Колись я казала, що ніколи на це не піду, бо для мене це здавалося елементом фетишизму. Однак тепер я хочу не лише захоплювати публіку, а й дивувати її. Сподіваюся, що мій показ неабияк здивує публіку.
Маріана Германседер навчалася у Центральному коледжі мистецтва та дизайну у Лондоні, а також у берлінській Школі моди ESMOD. Свою марку Германседер заснувала у 2013 році.