Пакистан бореться проти поліомієліту, попри перешкоду талібів

Views 1

Рівень захворювання поліомієлітом в Пакистані пішов на спад. Про це стверджують урядові дані.

Пакистан – одна з трьох країн в світі, де ця хвороба досі має ендемічний масштаб (в Нігерії та Афганістані також).

Посадові особи побачили падіння одразу на 62% протягом 2016 року. Також кількість дітей, що пропустили вакцинування, зменшилася на 55%. Це гарна новина в міжнародний день боротьби з цією недугою.

Більше про поліомієліт можна довідатися у нашому розділі Наука

Для Пакистану боротьба з вірусом поліомієліту стала національним пріоритетом.

Today on Monitoring visit 2 #KP #Pak acknwledgd V.teams 4 polio erdicatn UNICEF_Pakistan UNICEFRepID EndPolioNow pic.twitter.com/YZfNHfqUQJ— Mian kasteer KK (KASTEERKKJ) September 26, 2016


Проте вакцинаторам доводиться долати чимало перешкод, пояснює один з організаторів кампанії щеплення, чиє ім‘я ми не можемо назвати з міркувань безпеки: чоловік пережив замах на своє життя з боку талібів в 2012 році.

Євроньюз зустрівся з чоловіком в Ліоні, щоб поговорити про досягнення кампанії:

“Останнім часом ми побачили реальне поліпшення у боротьбі проти поліомієліту. Основною причиною є зміцнення безпеки завдяки зусиллям армії”.

Починаючи з 2012 року в Пакистані таліби убили 71 працівника охорони здоров‘я та поліції, під час проведення кампаній імунізації. Серед них і колеги нашого героя. Сам він отримав важке поранення в ногу:

“Труднощі з талібами виникли на тлі складного міжнародного становища Пакистану, коли його громадянам заборонили виїжджати за кордон без щеплення.

Саме ця організована кампанія спровокувала хвилю вбивств імунізаторів.

Don't be fooled by lack of media coverage – polio is still thriving in Pakistan https://t.co/JTphvQVARD pic.twitter.com/1z1arTg4XI— New Pakistan (@newpakistan) September 20, 2016


Я хотів би підкреслити, що населення не проти цієї кампанії з вакцинації. Я хотів би також сказати, що турботу про матір і дитину потрібно посилювати.

Ми працюємо у високогірних, важкодоступних районах, де до дітей зазвичай не доходить допомога. Сумно, що декотрим матерям доводиться діставатися до клінік разом з дітьми для вакцинації, через складнощі доступу до цих районів”.

Наш герой присвятив боротьбі проти поліомієліту 20 років свого життя. Про труднощі свідчить його травма, роздроблені кістки ноги, через що чоловік помітно кульгає. Проте він не припинятиме своєї місії.

“Polio will be interrupted both in Pakistan and Afghanistan by the end of this year”https://t.co/oysCQoWY4B pic.twitter.com/QEt763Pa8g— IRIN News (@irinnews) August 6, 2016

Share This Video


Download

  
Report form
RELATED VIDEOS